Списоки учнів

2015/2016 н.р.

1 клас

  1. Терещенко Анна Андріївна
  2. Тудор Тимур Миколайович
  3. Колодич Христина Миколаївна
  4. Колодич Богдана Андріївна
  5. Шевченко Євгеній Вікторович
  6. Видрик Надія Юріївна
  7. Іванов Олександр Костянтинович
  8. Різніченко Артем Володимирович
  9. Муравйов Стас Євгенійович

 

10 клас

  1. Бевз Вадим Юрійович
  2. Лукич Тетяна Василівна
  3. Луценко Ігор Анатолійович
  4. Орел Анастасія Сергіївна
  5. Случич Анастасія Ярославівна

 

Списоки учнів

2016/2017 н.р.

1 клас

1.Богатиренко Анастасія сергіївна

2. Грибачова Катерина Анатоліївна

3. Дмитрук Андрій володимирович

4. Желізнякова Дар'я Олександрівна

5. Колодич Жанна Андріївна

6. Колодич Сергій Андрійович

7. Курик Анастасія Сергіївна

8. Рибічченко Гліб Романович

9. Рибічченко Поліна Романівна

10. Шевченко Валентина Вікторівна

11. Желізняков Владислав Віталійович

10 клас

1. Баусова Валерія Олександрівна

2. Карауш Артем Вадимович

3. Колодич Володимир Валентинович

4. Корнієнко Вікторія Вікторівна

5. Костенко Юрій Петрович

6. Случич Денис Ярославович

 

Списоки учнів

2017/2018 н.р.

1 клас

1.Іщенко Катерина Віталіївна

2. колодич Артем Андрійович

3. кваша Мирослава Віталіївна

4. Карауш руслан Володимирович

5. Луценко марко Анатолійович

6. Терещенко Данііл Андрійович

7. Мішіна Анастасія Віталіївна 

8. Остапенко Софія Віталіївна

9. Суботіна Валерія Дмитрівна

10 клас

1. Лукич Олексій Васильович

2. Рибіченко Ілля Романович

3. Савченко Ірина Борисівна

4. Случич Назар Ярославович 

5. Сухініна Вікторія Олександрівна

 

 

 

Списоки учнів

2019/2020 н.р.

1 клас

1 Білопуп Сергій Андрійович

2. Дубина Владислав Констянтинович

3. Калюжний Ярослав Максимович

4. Коровін Максим Михайлович

5. Мозуль Олег Вікторович

6. Петрушевський Денис Миколайович

7. Теліженко Алла Артемівна

8. Шевченко Поліна Вікторівна

10 клас

1. Корнієнко Наталія Вікторівна

2. Курик Марія Михайлівна

3. Курко Богдан Сергійович

4. Лукич Олександр Васильович

5. Прокопчук Володимир Євгенійович

6. Случич Іван Ярославович

7. Тудор Максим Миколайович

8.  Шевченко Юлія Русланівна