Виховна година на тему: «Будуйте храм в своїй душі» (Засідання круглого столу)

Підготувала Сотченко К. Ю.

 Хід заходу

 Учитель: Як швидко біжить час. Ви – випускники. Кожен з вас вже задумується про своє майбутнє: складає плани, розмірковує як жити далі, яким пріоритетам надати перевагу. Кожен з вас про щось мріє і всіляко намагатиметься втілити задумане у своє життя. Кожен хоче жити добре, красиво. Безперечно, матеріальна сторона життя, у сучасному світі – не мало важить, але зараз чомусь склалася така тенденція, що багатство, добробут, статки переважили, і ми забули, що людині дано ще і духовний світ. 

/vikhovna_godina_na_temu.docx


Презентація на тему "В.О. Сухомлинський"

Підготувала Сотченко К. Ю.


Сухомлинський.pptx


Ми за чисте довкілля 2013
Підготувала: Сотченко К. Ю.


Чисте довкілля.ppt


Права та обов’язки щодо збереження і зміцнення здоров’я. Особиста відповідальність за здоров’я.

Підготувала: Мошкаринець Г. І.

1 клас

Мета: Розширити знання дітей про права громадян, які гарантує основний закон України – Конституція; ознайомити з правами на обстеження у медичних закладах; навчити, як звертатися за порадою та допомогою у разі потреби; розвивати бажання дбати про повноцінність свого життя, власне здоров‘я; виховувати повагу до прав інших людей на життя, здоров‘я.


/1_klas_moshkarinec.docx


ПОДОРОЖ МАТЕМАТИЧНИМ ОКЕАНОМ

Конспект уроку з математики (2 клас)

Підготувала: Сотченко К. Ю.

Тема. Знаходження значень виразів, що містять дужки. Розвязування складених задач.

Мета. Формувати в учнів вміння знаходити значення виразів, які містять дужки.          Закріплювати знання щодо порядку дій у виразах з дужками. Вдосконалювати вміння розв’язувати складенні задачі. Розвивати мислення, швидкість думки, пам’ять, увагу, обчислювальні навички. Виховувати інтерес до точних наук.